top of page

POSILOVNA-SAUNA-MASÁŽE-PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS-FITBAR

MONIKA ZIKOVÁ

Monika
Ziková
Osobní trenérka fitness Monika Ziková

Specializace:

Osobní fitness trenér, kondiční trénink, redukce tělesné hmotnosti, výživové poradenství. Mistryně Evropy ve fitness aerobiku. 

Kontakt:

tel.: 602 399 155, e-mail: monika-zikova@seznam.cz

,,Práci trenérky neberu jako svoje zaměstnání ale jako moje poslání"

Kvalifikace

Vysoká škola tělovýchovy a sportu Palestra – sportovní a kondiční specialista. Certifikace: Bosu Complete – Face Academy

 

Trénink

Plán tréninku sestavuji každému klientovi vždy na míru a to na základě předchozí diagnostiky a stanoveného cíle, někdy je zapotřebí zohlednit i některá omezení či doporučení na lékařské zprávě. Každý trénink se skládá z více částí od rozcvičení přes cviky s vlastní tělesnou váhou a cvičebními pomůckami, dále pak zařazuji cvičení na strojích doplněné o volné váhy (jednoruční i velké činky) a na závěr pak nikomu neodpustím velmi důležité protažení procvičených svalů, tedy strečink. Za důležité považuji postupné vyrovnávání případných svalových dysbalancí, které mohou způsobovat někdy i závažné a bolestivé potíže pohybového aparátu. Stejně tak se soustředím na to, aby si klient co nejdříve osvojil alespoň základní pohybové stereotypy, tedy správné ovládání těla při cvičení.

 

 

Strava

Pestrý a zdravý jídelníček je nezbytnou součástí úspěšného výsledku cvičení. Sestavím podobně jako trénink jídelníček každému klientovi na míru. Nejsem zastánkyní systémů diet, ale klientům spíše pomáhám naučit se vhodné stravovací návyky, u kterých rádi a bez problémů již zůstanou a to i po dosažení či překonání svého původního cíle. Chci, aby moji klienti postupně a sami přišli na to, že zdravá a hodnotná strava neznamená ani trochu strádání či hladovění, že je mnohem chutnější a pestřejší než ta klasická, tělu nic nedávající a navíc často i škodící a že dokáže tělo nabít fyzickou i duševní energií.

 

 

Přístup

Na základě úvodní konzultace o Vašich cílech, zdravotním stavu ale i časových či finančních možnostech dáme společně dohromady, co vše by se dalo zlepšit, jak moc a kdy budeme cvičit případně, čím můžete ještě i mimo fitko přispět k rychlejšímu naplnění

Vašich stanovených cílů.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

Hodně lidí tvrdí, že na cvičení nemá čas, ale pro dosažení stanoveného cíle stačí opravdu jen několik hodin týdně. Záleží totiž především na efektivitě tréninku, která vyplývá z jeho správného sestavení a technického provedení. Naučte se poznávat své tělo a vybudujte si k němu zdravý pozitivní vztah, začít není nikdy pozdě !!!

bottom of page