top of page

POSILOVNA-SAUNA-MASÁŽE-PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS-FITBAR

TOMÁŠ BRYCHTA

Tomáš Atom Brychta - osobní trenér
Tomáš Brychta
  • facebook-square

Trénink

Upřednostňuji inteligentní trénink kombinující prvky jógy, rehabilitace a silového tréninku pro vyrovnání disbalancí, které získáváme zažitými stereotypy v každodenním životě a jednostranným pohybem ve sportu a práci. Můj cíl je především Vás zbavit bolestí a udat směr nového pohybu. Přemýšlení o svém těle ve všech směrech je zásadní klíč k pohybu.

Rozsah

Trénuji klienty v každém věku, mám více než 15 let zkušeností a jsem licencovaný trenér v mnoha odvětvích pro tu nejoptimálnější diagnostiku a plánování vašeho tréninku a výživy. Upřednostňuji individuální trénink, maximálně dvojice.

První hodina

Každé první setkání probíhá ve fitcentru, kde provedu diagnostiku vašeho pohybového aparátu, základní cvičení a test kondice. Následně vyhodnotím váš stav a naplánujeme tréninkový a stravovací plán. Toto je nejdůležitější část naší spolupráce.

Atom

Pseudonym Atom mě provází kariérou v rockové skupině Walda Gang. Dále jsem první český profesionální wrestler a kaskadér. Trénování je můj koníček a vášeň. 

Trenér se zdravotním zaměřením. Náprava vadného držení těla, odstranění bolesti zad, mobilita, TRX, funkční trénink, silový trénink, příprava na bojové sporty, výživový poradce. Důraz na zdraví a kondici.

 

tel.: +420 727 864 281 (preferuji)
e-mail:
tombrych@gmail.com

instagram: atomtrener
facebook: Tomáš Atom Brychta

 

bottom of page