POSILOVNA-SAUNA-MASÁŽE-PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS-FITBAR

HISTORIE

 

Fitness centrum Maximus je Vám k dispozici již od 1. ledna 1992. Jeho původní sídlo se nacházelo v Ondříčkově ulici na Praze 3.

 

Od 1. ledna 1993 se přestěhovalo do ulice Koněvova, kde prošlo několika změnami a stavebními úpravami.

Název byl odvozen od slova "MAXIMÁLNÍ" (Maximálně dobré služby). V duchu této tradice, se Vám i nadále budeme snažit poskytovat kvalitní služby.

Nabízíme dobře vybavenou posilovnu o rozloze cca 400 m2 vhodnou pro kondiční, závodní nebo rehabilitační tréninky. Bez problémů a čekání si u nás zacvičí současně 40 i více lidí. Poskytneme tréninkové plány pro úplné začátečníky. Možnost spolupráce s našimi odbornými trenéry. Dále nabízíme: saunu, masáže, prodlužování řas a současně i příjemné posezení u baru.

 

Trénují zde lidé různého věku, pohlaví, kondice i zaměření, ale můžete zde potkat také známé osobnosti z kulturistiky, fitness, powerliftingu či šoubyznysu.

 

Permanentky a služby se snažíme udržovat v co nejnižších cenových relacích. S ohledem na současné poměry Vám zde nabízíme ceny poměrné příznivé. Prohlédněte si náš ceník!

Začátečníkům rádi poskytneme a vysvětlíme zdarma základní tréninkový plán včetně zásad správné výživy. Nenecháme své klienty bezradně stát uprostřed posilovny či vystavovat chybám při cvičení. Dále lze využít služeb nájemných trenérů s nabídkou různě zaměřených tréninků (včetně rehabilitačních). Těm, kteří mají opravdový cíl doporučujeme naše trenéry.

 

Navštivte tedy klasickou posilovnu s již více jak dvacetiletou tradicí, určenou hlavně pro Ty, kteří chtějí na sobě tvrdě pracovat a zaznamenávat pozitivní výsledky. Pro ty, kteří mají opravdový cíl a rádi by své výsledky dotáhli do MAXIMA, odkazujeme na náš sportovní klub

 

Ne každá moderní a designově lákavá posilovna splňuje kritéria na kvalitní a bezproblémový trénink. Rozhodující je správný výběr jednotlivých druhů posilovacích strojů, činek, laviček a doplňkového náčiní. Nelze opomenout ani jejich následné rozmístění z hlediska svalových partií, prostorů a zrcadel. Špatná biomechanika strojů s nedostatečným rozsahem pohybu či omezené možnosti v nastavení z hlediska velikosti cvičence jsou bohužel častým jevem i v těch nejvíce propagovaných posilovnách. Ty mají převážně komerční charakter a jejich majitelé nemají o těchto podstatných "detailech" často nejmenší tušení. Navštivte naší sekci galerie a prohlédněte si naše vybavení.

 

 
PROVOZNÍ ŘÁD
OTEVÍRACÍ HODINY   

Co by mělo být samozřejmostí 

aneb tréninkové podmínky si vytváříme sami.

 

Přezouvat se

Nedodržení je bezohlednost.

Nikdo přece nechce při cvičení dýchat prach ze špinavé ulice.

 

 

 

Bosé nohy - to také ne!

Nohy se potí, koberec dobře pohlcuje a výsledek...? (Držet si při cvičení nos je nepraktické.)

 

 

 

Nahá záda

Nahá záda pouze s ručníkem, který si pokládáme při každém kontaktu s koženkou. Nikomu není příjemné lehat si na mokrou lavičku. Pot také působí velmi agresivně na čalounění a silně zkracuje jeho životnost.

 

 

 

Uklízet po sobě veškeré nářadí

Uklízejte po sobě veškeré nářadí a hlavně činky. Jistě neradi během tréninku hledáte nebo po někom sundaváte kotouče apod.

 

 

 

Stroje s kotouči nakládat pouze symetricky!

Jinak zkracujete životnost pohyblivých částí.

 

 

 

Nenosit po posilovně nápoje!

Mokré skrvny a střepy na koberci - to se nám také nelíbí. Máme odkládací stolek u vchodu.

 

 

 

Nežvýkat při tréninku...

Žvýkačky nacházíme nalepené na koberci a všude - to je značně infarktová situace.

 

 

 

Využívat koše na odpadky

Stále pozorujeme, že je ještě dost lidí, kteří nevědí, k čemu jsou.

 

 

 

Neodhazovat vajgly kolem vchodu

To dělá pouze jedinec hospodského typu a ten je v posilovně asi omylem.

 

 

 

Šatna

Tašky, kabelky a bundy patří do šatny.

 

  8:00 - 22:00

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00 

 

zavřeno

12:00 - 20:00

zavřeno

zavřeno

Po - Pá     

So - Ne     

Svátky       

 

24.12.        

25.12.        

31.12.         

1.1.             

  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • YouTube B&W
  • Pinterest B&W