top of page

POSILOVNA-SAUNA-MASÁŽE-PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS-FITBAR

Jakub Chmúra

image (1).jpeg
Jakub Chmúra

Specializace: osobní fitness trenér, kondiční trénink, jednotlivci i skupinky, redukce i nárůst  tělesné hmotnosti, výživové poradenství a zdravotní cvičení. Absolvent vysoké školy se zaměřením na sport a pohyb.

 

Kontakt: tel.: 730 572 232
e-mail: Chmuraj2@gmail.com

web: https://chmuraj2.wixsite.com/website

Ahoj, jmenuji se Jakub a celý můj život se točí kolem pohybu. Prošel jsem mnoha sporty. Přes atletiku, gymnastiku, bojové sporty až jsem nakonec zakotvil u fitness a posilování. Vystudoval jsem vysokou školu se zaměřením na sport a prošel si několika sportovními a trenérskými kurzy. Jako trenér působím pátým rokem a mám za sebou mnoho spokojených klientů. Pokud si přeješ být jedním z nich, stačí se ozvat! Ke všem přistupuji individuálně a přesně podle jeho potřeb.

 

OSOBNÍ TRÉNINKY 

Bojíš se, že nevíš co máš dělat? Jestli cvičíš správně? Nebo jen potřebuješ motivaci? S trenérem nemůžeš šlápnout vedle! Tvůj trénink ti připravím dopředu, nemusíš dělat nic jiného, než překonávat sám sebe. Na to ostatní, jsem tady já.

 

TRÉNIKOVÉ PLÁNY 

Už ovládáš základní cviky, ale pořád nevíš kolik opakování a jakou pauzu si máš v tréninku dělat? Napíšu ti strukturovaný tréninkový plán, který bude přesně podle tvých potřeb. Budeš mít o všem přehled a kontrolu, jestli se zlepšuješ.

 

JÍDELNÍČKY 

Chceš hubnout nebo přibírat, ale nevyznáš se ve všech těch kaloriích, bílkovinách a sacharidech? Napíšu ti jídelníček na míru a na tobě už bude ho jen dodržovat. A vůbec nevadí pokud máš nějakou alergii nebo jiná dietní omezení (vegetarián, vegan apod.)

 

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ 

Máš sedavé zaměstnání a bolí tě z toho záda a za krkem? Nejsi v tom sám! Můžu tě ujistit, že pod mým vedením se tohoto problému zbavíme raz dva a s úsměvem na tváři. Odbourávání bolesti zad mě natolik zajímá, že to bylo i předmětem mé závěrečné vysokoškolské práce.

 

SPECIÁLNÍ POŽADAVKY 

Hlásíš se na sportovní školu a z příjmacích testů z atletiky a gymnastiky máš noční můry? Čeká tě test tělesné zdatnosti pro přijetí do armády nebo k policii? Ničeho se neboj, na zkoušky tě připravím tak dobře, že jim nezbyde nic jiného než tě přijmout.

bottom of page