top of page

POSILOVNA-SAUNA-MASÁŽE-PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS-FITBAR

ALENA ŽÁKOVÁ

Alena Žáková

Specializace:

Fitness instruktorka, poradenství ve zdravé výživě.

 

Kontakt:

tel.: 723 171 566

e-mail: anetsia@email.cz

web: www.alenazakova.cz

Motto: „ Pokud chcete změnit svou postavu, musíte změnit něco ve své mysli. “

 

Chcete změnit svou postavu bez drastických diet, či nabrat svalovou hmotu, ale zároveň udělat něco i pro své zdraví? Jsem osobní trenérka fitness a poradím vám jak správně cvičit, aby se co možná nejvíc zkrátila vaše cesta k cíli.

- tvarování postavy

- nabírání svalové hmoty

- redukce hmotnosti

- odstranění svalových disbalancí

- poradenství v oblasti stravování

 

Úvodní hodina

 

První hodinu si nejdřív vyjasníme cíl vašeho tréninku, jež Vás přivedl do posilovny, zkonzultujeme zdravotní stav, dosavadní sportovní aktivity a také stravovací návyky.

 

Poté je možné dle přání změřit Vaše výchozí tělesné parametry : váhu, proporce v cm ( hrudník – pas – boky – končetiny ) případně

i metabolický věk, viscerální tuk, atd.. Naše další spolupráce se bude samozřejmě odvíjet i od Vašich časových a finančních možností.

 

 

Vlastní trénink zahájíme krátkým zahřívacím a lehce protahovacím cvičením , vhodné je i využití kardiotrenažérů ( běh. pásy, kolo, stepper, atd. ) Poté postupně procvičíme kompletně celé tělo a to převážně základními cviky, jenž se vyznačují širším polem působnosti a také podporou stabilizačního systému celého těla. Každý cvik nejprve předvedu, vysvětlím jeho techniku a správné dýchání. Během Vašich počátečních tréninků si udělám představu jak jste na tom silově, vytrvalostně i pohybově – od toho se bude odvíjet jejich další skladba .

 

 

Po několika počátečních trénincích již bude možné upřesnit výběr cviků, jejich uspořádání i intenzitu tak, aby nejlépe vyhovovaly Vašemu tělesnému typu, momentálním fyzickým schopnostem a také stanovenému cíli.

bottom of page