top of page

POSILOVNA-SAUNA-MASÁŽE-PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS-FITBAR

TOMÁŠ BRYCHTA

Tomáš Brychta

 

Kombinace jógy a silového tréninku, náprava vadného držení těla, odstranění bolesti zad, mobilita, TRX, výživový poradce - hubnutí / přibírání.

 

tel.: 727 864 281
e-mail: trener@tombrychta.cz
web: www.tombrychta.cz

 

 

  • facebook-square

Nemůžete přibrat nebo zhubnout?
Potkávám ve fitcentrech spoustu zoufalých lidí, kteří už si neví rady co, jak a kde zvednout a sníst, aby jim narostlo aspoň deka svalové hmoty nebo ubrali pár centimetrů v pase. Ukáži Vám nové postupy díky svým zkušenostem s hubnutím a cvičením (prvky jógy a kulturistického tréninku), napíšu Vám jídelníček na míru a posunu Vás blíže k Vašemu snu.

Jídelníček na míru
Sestavím jídelníček na míru pro snížení tukových zásob i nabírání svalové hmoty ověřenými postupy. Žádné extrémní diety, které  Vás unaví a znemožní fungovat v každodenním životě.

Trénink
Upřednostňuji inteligentní trénink kombinující prvky jógy pro vyrovnání dysbalancí, které získáváme zažitými stereotypy, správného zapojení HSS, a kulturistického tréninku pro budování síly a objemu svalové hmoty.

Lidský přístup
Nejdříve si Vás vyslechnu a určíme si priority a následně vyhodnotíme co pro to můžeme z obou stran udělat. Umím naslouchat a přizpůsobit trénink i stravu dle Vašich potřeb a časových/pohybových možností.

bottom of page