top of page

POSILOVNA-SAUNA-MASÁŽE-PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS-FITBAR

MONIKA ZIKOVÁ

Monika
Ziková
Osobní trenérka fitness Monika Ziková

Specializace:

Osobní fitness trenér, kondiční trénink, redukce tělesné hmotnosti, výživové poradenství. Mistryně Evropy ve fitness aerobiku. 

Kontakt:

tel.: 602 399 155, e-mail: monika-zikova@seznam.cz

,,Práci trenérky neberu jako svoje zaměstnání ale jako moje poslání"

Kvalifikace

Vysoká škola tělovýchovy a sportu Palestra – sportovní a kondiční specialista. Certifikace: Bosu Complete – Face Academy

 

Trénink

Plán tréninku sestavuji každému klientovi vždy na míru a to na základě předchozí diagnostiky a stanoveného cíle, někdy je zapotřebí zohlednit i některá omezení či doporučení na lékařské zprávě. Každý trénink se skládá z více částí od rozcvičení přes cviky s vlastní tělesnou váhou a cvičebními pomůckami, dále pak zařazuji cvičení na strojích doplněné o volné váhy (jednoruční i velké činky) a na závěr pak nikomu neodpustím velmi důležité protažení procvičených svalů, tedy strečink. Za důležité považuji postupné vyrovnávání případných svalových dysbalancí, které mohou způsobovat někdy i závažné a bolestivé potíže pohybového aparátu. Stejně tak se soustředím na to, aby si klient co nejdříve osvojil alespoň základní pohybové stereotypy, tedy správné ovládání těla při cvičení.

 

 

Strava

Pestrý a zdravý jídelníček je nezbytnou součástí úspěšného výsledku cvičení. Sestavím podobně jako trénink jídelníček každému klientovi na míru. Nejsem zastánkyní systémů diet, ale klientům spíše pomáhám naučit se vhodné stravovací návyky, u kterých rádi a bez problémů již zůstanou a to i po dosažení či překonání svého původního cíle. Chci, aby moji klienti postupně a sami přišli na to, že zdravá a hodnotná strava neznamená ani trochu strádání či hladovění, že je mnohem chutnější a pestřejší než ta klasická, tělu nic nedávající a navíc často i škodící a že dokáže tělo nabít fyzickou i duševní energií.

 

 

Přístup

Na základě úvodní konzultace o Vašich cílech, zdravotním stavu ale i časových či finančních možnostech dáme společně dohromady, co vše by se dalo zlepšit, jak moc a kdy budeme cvičit případně, čím můžete ještě i mimo fitko přispět k rychlejšímu naplnění

Vašich stanovených cílů.

Hodně lidí tvrdí, že na cvičení nemá čas, ale pro dosažení stanoveného cíle stačí opravdu jen několik hodin týdně. Záleží totiž především na efektivitě tréninku, která vyplývá z jeho správného sestavení a technického provedení. Naučte se poznávat své tělo a vybudujte si k němu zdravý pozitivní vztah, začít není nikdy pozdě !!!

bottom of page