top of page
  • Obrázek autoraFitness Maximus

Jak se nebát posilovny


Jak se nebát posilovny

…….a nebudu mít svaly jako tamten …..??!!

…a slečna nebo paní ukáže něžným prstíkem s úděsem ve tváři na nejsvalnatějšího borce z celé posilovny, který se právě připravuje na své první závody v kulturistice.

Ne, to opravdu ne.

Za těmi velkými svalnatými pažemi, vypracovanými stehny a mohutnými zády jsou léta velké dřiny v každodenních hodinových až dvouhodinových trénincích, mnohdy jednotvárné jídelníčky a spoustu doplňků stravy.

Ne, tak toho se milé dámy opravdu bát nemusíte.

V posilovně lze opravdu vymodelovat tělíčko podle vašich přestav, ale není to zrovna zadarmo. Nejen po finanční stránce ale hlavně po té fyzické .

Dobře vytvarovaná a zpevněná postava jde ruku v ruce s vyváženou stravou. To je všeobecně známé. Že v tom všem přetváření hraje velkou roli pravidelnost a vytrvalost je samozřejmé.

Lze začít opravdu v každém věku, čím dříve, tím lépe. Tělíčko si zvykne na námahu a pohyb a pozvolna se bude měnit. Lehčeji budete zvládat i případná drobná zranění i nemoci z nachlazení. Nelze opominout i příznivý dopad na vzhled pleti, protože při pohybu se prokrvuje kůže a tím pomáhá minimalizovat stárnutí.

Štíhlá, vypracovaná a zpevněná postava a dlouho přetrvávající mladiství vzhled zabrání psychickým problémům, se kterými se v dnešní uspěchané době nejedna z nás potýká.

Přijďte tedy „ pobejt“ do fitka, ať už sami, nebo v začátcích pod vedením zkušeného osobního trenéra.

Těším se na vás i já, Dagmar Podhrazská , osobní fitness trenér.

#Jaksenebátposilovny #Ženy #Svaly #jídelníček #Stárnutí #Pleť #Pevnápostava #Poslednípříspěvky

45 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page