top of page
  • Obrázek autoraFitness Maximus

Nové prostory Fitness Maximus


Přínášíme vám fotografie ze stavby další nové části našeho fitness na Praze 3, kterou pro vás chystáme. Otevřeme novou část areálu, který rozšíříme o 170 m2 posilovny a 90 m2 sálu na hromadné tréninky různých pohybových aktivit, připravujeme nové šatny a sprchy, dětský koutek, stolní tenis.

Počítáme s několika novými stroji Hammer Strength s rozšířením stávající kardio zóny a také s novým zázemím liftérského koutku. Do nové části se přestěhují stroje ze současné zadní místnosti, zejména stroje pro posilování zádových svalů a dále vybavení prostřední místnosti na benče.

Přibudou i dvě rovné lavice, stojan na tlaky na ramena a trakční lehátko na rovnání zad. V místnosti současných benčů vznikne prostor na dva ping pongové stoly. Zaniknou prostory současné dámské šatny se sprchami, ta se přestěhuje do podstatně prostornějších a modernějších nových prostor. Dále se do těchto prostor rozšíří i současná pánská šatna a sprchy.

Nově vznikne i universální sál cca 90 m č. na aerobní a různé pohybové aktivity pro TRX, skupinové bosu posilování, bojové sporty, taneční lekce, zumba, aerobick, fitbox aj. Nově se počítá i se cvičením pro těhotné a také maminky s dětmi, dále pak i s fyzioterapeutickým cvičením proti bolestem pohybového aparátu.

V časech, kdy nebudou v novém sále skupinové lekce, bude v rámci permanentky možné využívat tento prostor pro individuální tréninky boxu a dalších aktivit dle zájmu. V nových prostorách vznikne také dětský koutek.

Díky rozšíření prostor se uvolní i prostory současného patra s kardiem, kde bude lepší možnost rozcvičení a strečinku, individuálního cvičení na balančních pomůckách či nácviku sestav a pózování pro závodníky. Vznikne jedna z největších silových zón v Praze s cca 350 m2.

Celé fitness bude mít rozlohu kolem 780 m2.

O průběhu výstavby a dokončení nového areálu vás budeme informovat.

Váš tým Fitness Maximus!

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page