POSILOVNA-SAUNA-MASÁŽE-PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS-FITBAR

MICHAELA SCHNEIDEROVÁ

Osobní trenérka Michaela Schneiderová
Michaela Schneiderová

Specializace:

Osobní trenérka, redukční trénink, nabírání svalové hmoty, kondiční trénink, výživové poradenství.

 

tel.: 776 336 366

e-mail: michaela.schneider@email.cz

Ahoj, jmenuji se Míša, ve fitku se pohybuji již 13 let. Vystudovala jsem trenérskou školu Dexter academy.  Dále jsem pak studovala trenérskou školu na FTVS. Jako trenérka pracuji 8 let. 


Baví mě práce s lidmi a ráda vidím jak se pod mým vedením klienti mění k lepšímu, cítí se líp, hubnou a sílí.  Mám zkušenosti nejen s redukčními tréninky , ale také silovými. Závodila jsem 4 roky v silovém trojboji a stala se tak mistryní světa v mrtvém tahu a mistryní České republiky v silovém trojboji.


Specializace:
Osobní trenérka, redukční trénink, nabírání svalové hmoty, kondiční trénink, výživové poradenství. Ke klientovi se vždy stavím individuálně. Při vstupní konzultaci si řekneme, jaké máte cíle a co od tréninků očekáváte.  V momentální chvíli jsem na mateřské dovolené a trénuji i s mým dvouletým synem Kryštofem, proto budu ráda za všechny maminky, které se chtějí dát opět do formy nejen po porodu. Pokud nebudete mít hlídaní můžete sebou vzít i své děti. Ve fitness centru máme malý dětský koutek, nebo můžou cvičit s námi a hrát si stejně jako můj syn, který bude za společnost dalších dětí moc rád.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4